URODZINY

Urodziny dla dzieci!
Chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka . Wszystkie niesamowite atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy!

Wśród naszych propozycji niezwykłe scenariusze urodzin, które zachwycą wszystkie dzieci. Zapewniamy  mnóstwo  fantastycznej zabawy i pełną magii radosną atmosferą. Wybierz scenariusz urodzinowy dla swoich dzieci i spraw, by w dniu urodzin poczuły się naprawdę wyjątkowo. Gwarantujemy, że solenizant i jego goście zapamiętają ten dzień na długo!

Animatorzy to wykwalifikowana kadra trenerów twórczego rozwoju, na co dzień pracujących z dziećmi. Każdy scenariusz dostosowują do wieku, ilości oraz płci gości.

Cena

pn-pt 10zł/h

sb, ndz. i święta 11zł/h

Animator 100zł/h

malowanie twarzy 50zł

zwierzęta balonowe 50 zł

W cenie podstawowej zapewniamy:

  • opiekę
  • sale zabaw dla dzieci,

Cena jest uzależniona od:

  • czasu trwania urodzin – proponujemy od 2 do 3 h

Jest również możliwość zamówienia poczęstunku dla dzieci (chrupki, ciastka, owoce, bakalie, napoje, pizza). Z doświadczenia wiemy, że to nie poczęstunek jest dla dzieci ważny podczas zabawy.

Na życzenie nasi animatorzy mogą stworzyć twórczy scenariusz specjalnie na urodziny Państwa dziecka. Bierzemy pod uwagę zainteresowania oraz pasje dziecka, jak i ilość, wiek oraz zainteresowania gości. Dobieramy wyjątkową tematykę oraz zabawy, tak aby scenariusz był atrakcyjny dla wszystkich uczestników zabawy.

 

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy

Sala zabaw FIGIELEK tel. 600 071 556, Piłsudskiego 17

Jedna odpowiedź na „URODZINY

  1. Świetny post! W ogóle coraz częściej tutaj zaglądam Próbowałeś dodać stronę do seopilot? W zależności od PR możesz dostać od 100zł do nawet 900zł gwarantowanej wypłaty miesięcznie. Spróbuj: http://www.seopilot.pl/webmaster/?session=f8c96e91d476c81901f2b1d87b5135b7 (link polecający)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>