O NAS

Jesteśmy dostawcą usług , których celem jest twórczy rozwój.

Staramy się wspierać organizacje i osoby indywidualne sprawiając, że ich wizje, marzenia i cele stają się rzeczywistością.

Możemy pomóc w przeprowadzeniu zmian , przeszkolić osoby indywidualne i organizacje, sprawić, że pracownicy będą mieli ten sam cel i nauczyć ludzi jak być profesjonalnymi coachami.

TRENERZY:

Katarzyna Rosiek – z zamiłowania i wykształcenia pedagog, trener, coach, doradca rozwojowy, psychoterapeuta, nauczyciel. W praktyce zawodowej zajmuje się szeroko rozumianymi szkoleniami praktycznych umiejętności psychologicznych, zarządzaniem zespołami, zmianą i stresem oraz pracą jednostkową opartą o coaching i rozwój umiejętności indywidualnych. Posiada doświadczenie w zakresie szkoleń miękkiego HR, szerokiego zakresu szkoleń rozwoju osobistego dla dzieci i dla dorosłych.

Anna Wojewódzka - coach, dydaktyk, trener umiejętności psychospołecznych i zawodowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu komunikacji, integracji, technik twórczego rozwiązywania problemów, technik szybkiego zapamiętywania i uczenia się, profesjonalnego kontaktu z klientem, technik sprzedaży, asertywności, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, negocjacji handlowych.

Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych a wiara czyni cuda. Dlatego stworzyła firmę, Nzuri, która ma pomagać ludziom przede wszystkim uwierzyć w siebie i w swoje możliwości a tym samym dążyć do realizacji wymarzonych celów.

Piotr Budźko - dydaktyk, coach, trener. Specjalizuje się m.in. w szkoleniach dotyczących umiejętności i kompetencji menedżerskich, skuteczna komunikacja interpersonalna, budowanie i zarządzanie zespołem, delegowanie zadań i motywowanie pracowników, ocenianie i motywowanie pracowników, psychologia współpracy z ludźmi, psychologia współpracy z ludźmi dla kierowników, trening radzenia sobie ze stresem, wpływ emocji na komunikację i współpracę z innymi, zarządzanie czasem i organizacja pracy, coaching – stymulacja i czuwanie nad rozwojem pracowników, zarządzanie zmianą, różnice interkulturowe w organizacji.

Mirosława Kuczyńska -

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>