Strona główna

Witam Serdecznie na naszej stronie.

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy uwielbiają swoją pracę dlatego z dużym zaangażowaniem tworzymy wyjątkowe warsztaty, szkolenia, zajęcia i imprezy.

Pracujemy tylko z doświadczonymi praktykami, którzy podczas spotkań dzielą się najnowszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Naszą przewagą jest jakość proponowanych usług, która jest naturalną konsekwencją współpracy ze środowiskami twórczymi oraz  najlepszymi fachowcami, którzy przygotowują autorskie programy zajęć, warsztatów i szkoleń.

Jesteśmy jedyną firmą szkoleniową w okolicach Limanowej, która zajmuje się problemami wychowawczymi (interwencja pedagogiczna), organizacją czasu wolnego dla dzieci (przyjęcia urodzinowe z animatorem) oraz organizacją szkoleń dla firm, nauczycieli, rodziców i opiekunów. Działamy na terenie całej Polski.

Prowadzimy szkolenia dla firm, dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, rodziców i opiekunów. Każdy warsztat dostosowany jest indywidualnie do potrzeb grupy. Zajęcia  prowadzone są przez doświadczonego pedagoga z uprawnieniami do pracy z grupą metodą warsztatu psychoedukacyjnego i edukacyjnego w zakresie rozwijania postaw twórczych, twórczego myślenia i podstawowych umiejętności interpersonalnych.

 

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci z ANIMATOREM, który poprowadzi całą zabawę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>